Pakutav lahendus on kõik ühes süsteem. Kliendil on vaja ainult välja valida asukoht ja meie tegeleme ülejäänuga. Seadme tarbeks pole vaja teostada suuri elektritöid ega paigaldada data kaablit. Jaama on sisse ehitatud 4G ruuter, seega saame läbi selle signaali kätte.
Tänu täiustatud riistvarale ja tarkvarale suudame jälgida jõudlust, mis tähendab, et saame pakkuda võimalikult suurt kasutusaega. Oleme valmis lepingusse lisama sellise punkti, kus garanteerime tööajaks 96%
Laadimisinfrastruktuur kasutab energiat tõhusamalt, mis tähendab, et väiksema reserveeritud energiaga saame ehitada rohkem jaamu.
Kasutades klastripaigaldust, saame suurendada laadijate arvu vastavalt parklasse tulevate elektriautode arvu kasvule.
Laienemine on kiire ja tavaliselt ilma täiendava energiavarustuse reserveerimiseta. Tavalisel juhul saame objektil ehitada 5 laadimisjaama (10 laadimispunkti) 44 kW reservatsiooniga. Tegemist on keskmise kiirusega laadijatega, mis on kõige optimaalsem variant. Hetkel on kasutusel jaamad, millel ei ole laadimiskaablit küljes, kuid nüüdseks on lisandunud jaam, millel on juba ka laadimiskaabel küljes.
Laadimistarkvara saab integreerida hoone juhtimissüsteemiga (BMS), et olemasolevat energiat veelgi tõhusamalt kasutada. Kui hoone energialimiit on maksimumi lähedal, siis saame ikkagi paigaldada laadijad, just tänu patendeeritud nutikale tarkvarale.
Klient saab luua ja hallata erinevaid kasutajagruppe erinevate hinnaplaanidega, et pakkuda oma töötajatele (või üürnikele) lisaväärtust. Klientidel on omakorda võimalik laiendada oma klientidele laadimisjaamu selliselt, et nemad hakkavad kasutama Teie ettevõtte kliendi- või maksekaarte.
Meile kuulub tarkvara, seega oleme konkurentidest palju paindlikumad funktsioonide lisamisel või integreerimisel. Jaamad on nähtavad  Google Mapsil, Apple Mapsil, KIA, Hyndai ja VW elektrisõidukite navigatsiooni süsteemis. Lisaks asukohale on võimalik ka näha, kas laadimispunkt on vaba, mis hoiab kokku aega leidmaks vaba laadija.
Lisaks efektiivsele sisule on antud laadijad ka stiilse ning igasse keskkonda sobiliku välimusega. Kliendil on võimalik paigaldada sleeve jaamale oma logoga. Tegemist ei ole lihtsalt laadijaga, vaid tunnustatud laadijaga:

https://competition.adesignaward.com/design.php?ID=131254