Tere tulemast Globeseci kodulehele


Olete õiges kohas, kui soovite leida usaldusväärset koostööpartnerit. Meil on pikaajaline kogemus tehnikavaldkonnas, mis annab meile kindlustunde, et suudame leida Kliendile sobilikke lahendusi.

Aitame Klientidel kaitsta oma vara, säästa raha ja kasutada inimressurssi tõhusamalt. Leiame ja pakume lahendusi, mis aitavad Teie ettevõtte efektiivsust ning turvalisust tõsta!

Meie tooteportfell sisaldab lahendusi, mis on kasulikud riigiasutustele, pankadele, kiirabile, haiglatele, hooldekodudele, kaubandusele ja paljudele teistele erineva spetsiifikaga ja suurusega ettevõtetele.

Esindame mitmeid tuntud kaubamärke ja tootjaid, nagu Mobotix, Digifort, Exavision, Kentix, Eunomia, Hanwha.

 Oleme ALTAS  IT ja Inbalance Grid teenuste/ toodete partner ning esindaja Eestis.
Stiilsed laadimisjaamad, mis sobivad nii sisetingimustesse kui ka välitingimustesse. Antud toode on uudne ja ainulaadne.
www.inbalancegrid.com 
Tegemist on haiglatele ja hooldekodudele mõeldud süsteemiga. Sensor aitab vähendada personali koormust ja tõstab patsientide turvalisust. Täpsem info Uudiste all.
Alates esimesest Märtsist oleme Eesti suurima ja mõjukaima Koja liige. Usume, et sellega näitame välja oma tahet teha koostööd ning olla avatud uutele koostööpartneritele.
Email again: