Tere


Olete õiges kohas, kui soovite leida usaldusväärset koostööpartnerit. Meil on pikaajaline kogemus tehnikavaldkonnas, mis annab meile kindlustunde, et suudame leida Kliendile sobilikke lahendusi.

Aitame Klientidel kaitsta oma vara, säästa raha ja kasutada inimressurssi tõhusamalt. Leiame ja pakume lahendusi, mis aitavad Teie ettevõtte efektiivsust ning turvalisust tõsta!

Meie tooteportfell sisaldab lahendusi, mis on kasulikud riigiasutustele, pankadele, kiirabile, haiglatele, hooldekodudele, kaubandusele ja paljudele teistele erineva spetsiifikaga ja suurusega ettevõtetele.

Kui Teil on olukord, kus Teie ettevõttes on mõni probleem, mis oleks võimalik tehniliselt ära lahendada , siis saatke probleemi sisu ja kirjeldus meile ning me anname endast parima, et leida sobilik toimiv lahendus.

Esindame mitmeid tuntud kaubamärke ja tootjaid, nagu Mobotix, Digifort, Exavision, Kentix, Hanwha.

 Oleme www.inbalancegrid.com  toote esindaja Eestis.
Toode on mõeldud parendamaks veelgi rohkem kaamerapilti öösel. Toode sobib kõikidele IP kaameratele v. a öösel värvilist pilti edastatavatele kaameratele

www.emitlight.com 
Tegemist on väga tõhusa ja efektiivse videojälgimissüsteemiga mida saab kasutada asukohtades, kus puudub alalisvool. Täpsem info Tooted all
Kõik ühes elektriautode laadimisjamad, mis sobivad kõikjale.

https://globesec.ee.teeise.veebimajutus.ee/elektriautode-laadimisjaamad
Email again: